بهترین مشاوره آنلاین روانشناس ومتخصص کودک و نوجوان ایرانی

چگونه جوش صورت و بدن خود را از بین ببریم؟
فوریه 22, 2020
به این مطلب امتیاز دهید1 Vote

روانشناس ایرانی آشنا با فرهنگ ایرانی است

اولین قدم در یک جلسه مشاوره، برقراری ارتباط مناسب بین روانشناس و مراجعه کننده می باشد. در همین راستا یک روانشناس هم زبان که با خصوصیات فرهنگی ما آشنا باشد، روند کار و درک متقابل را بهبود می بخشد.

برای بسیاری از ایرانیان خارج از کشور، پیدا کردن یک روانشناس متخصص ایرانی که با فرهنگ ما ایرانیان آشنا باشد، به یکی از مشکلات مهاجرتی تبدیل شده است.

مشاوره و روانشناسی آنلاین، این فضا را ایجاد می کند تا شما بتوانید در هر کجای دنیا، در سفر باشید و یا مهاجرت کرده باشید، بتوانید با روانشناس متخصص ایرانی خود که همزبان و هم فرهنگ شما باشد در ارتباط باشید.

خانم شبنم مهاجر – روانشناس و درمانگر تخصصی کودک و نوجوان با ایجاد یک فضای امن به صورت کاملا تخصصی و با به کار گیری از جدیدترین متدهای روانشناسی در کنار شما والدین و فرزندان عزیزتان هستند.

ایرانیان مقیم خارج از کشور، با پرورش فرزندان خود با دو فرهنگ متفاوت گاها دچار تعارض شده و نیازمند یک مشاوره با روانشناس متخصص ایرانی و هم زبان خود هستند. در عین حال کودکان و نوجوانان نیز با وجود این تفاوتهای فرهنگی و تربیتی، مهارت کافی در برخورد با مشکلات متناسب سن خود را نداشته و عملکرد مناسبی نخواهند داشت.

در اکثر مواقع مراجعین عزیزی که مهاجرت می کنند با مشکل عدم درک متقابل و عدم شناخت روانشناس غیر همزبان و غیر ایرانی برخورد می کنند، در همچین مواقعی یافتن یک روانشناس متخصص ایرانی در زمینه ی کودک و نوجوان و آن هم در شهر های مختلف دنیا کاری بسیار سخت و گاها نا ممکن است.

امروزه با وجود پیشرفت تکنولوژی و ارتباط از طریق فضای مجازی و همه گیر شدن آن، این امکان بوجود آمده تا شما بتوانید با روانشناس ایرانی هم زبان و هم فرهنگ خود در اقصی نقاط جهان در ارتباط باشید. از امروز شما می توانید جهت مشاوره ی آنلاین با روانشناس و متخصص کودک و نوجوان سرکار خانم شبنم مهاجر، در هر نقطه از دنیا که باشید در ارتباط بوده و تمام سوالات و مشکلات خود و یا فرزندان خود را با ایشان مطرح نمایید.

جهت در خواست وقت مشاوره آنلاین می توانید بر روی این لینک کلیک کرده و درخواست وقت مشاوره ی خود را تکمیل نمایید.

منبع: سایت شبنم مهاجر روانشناس بالینی و درمانگر کودک و نوجوان

بینگاه جای دیده شدن شماست

به این مطلب امتیاز دهید1 Vote